Зелена Планета

 24 березня-Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу.

...
Прочитати
 Варикозна хвороба отримала свою назву від латинського слова varix (вузол). Жінки хворіють в три рази частіше, ніж чоловіки.

 У нормі кров тече по артеріях вниз (від серця до ніг), а по венах повертається назад. Нормальний відтік в венах забезпечують клапани. Якщо хід крові з якихось причин поруш ...

Прочитати
 Обережно ожеледь !!!

І знову шквал дзвінків и як в кіно: "Йшов, впавши, отямився-гіпс". Що робити ??? !!! У кого гіпс, а у кого страшні удари, а болить НЕ менше, чем при переломі.

...
Прочитати
"Вставши з-за столу голодним - ви наїлися; якщо ви встаєте наївшись - ви переїли; якщо встаєте переївшим - ви отруїлися."

26 листопада - Міжнародний день боротьби з ожирінням. Ожиріння провокує такі захворювання, як гіпертонію, рак, остеопороз, діабет, астму... Дієта та фізичні вправи — основн ...

Прочитати
--"А ви шо, не боїтеся тим короновірусом заболіти??? Це ж померти можна!.. Бачите, що робиться!?."--клієнти мене питають. Та я іншими хворобами теж не хочу хворіти, не тільки короновірусом. ))

АЛЕ!!! Хтось боїться, та й тільки! А хтось прикладає зусилля, аби не хворіти. Хворобу краще попередити, ніж лікувати... Саме час нагадати!

Дуже тішимося, коли маємо візити ...

Прочитати

"І шо його робити! І холєра його не бере! А гроші ж усе ...

Прочитати