Про нас

Українська народна медицина сягає своїм корінням сивої давнини, ще коли людина з’їла перший корінець, першу стеблинку, перший листочок. Уже тоді розпочалося лікування рослинною їжею. І з тих часів люди знають, що їжа повинна бути ліками, а ліки повинні бути їжею. Так казали наші пращури. 

Народну медицину стали називати нетрадиційною. Хоча саме вона--народна-- і є традиційною медицина. Вона передавалася з покоління у покоління — досвідом, обрядами, звичаями, традиціями. Офіційна ж медицина вважається науковою. Та хіба можна казати, що народна медицина була не науковою? Народну медицину досліджували люди, самі хворі у природі. Природа була лабораторією, людина — науковцем, який досліджував і робив висновки на своєму досвіді, на власному прикладі, на прикладі тварин, птахів, комах. Немає у природі рослини, яка б не лікувала той чи інший орган!

Відома у всьому світі цілителька фітотерапевт Наталя Петрівна Земна (Зубицька) досконало вивчила  властивості більш ніж 1600 рослин і ці знання використовую у приготуванні своїх фітокомпозицій. Створені 157 рецептів, які внутрішньо і зовнішньо допомагають людині добре почуватися. Її ліки, мабуть, єдині в Україні, які виготовляються зі свіжозібраних рослин, а не сушеними перемеленими розводяться водою. Слово «ліки» походить від санскритського «лікі» — потаємний дух чогось.
Нових, заїжджих лікувальників народ боявся, називаючи їх «врачя», що дослівно означає «приблуда, волоцюга, дуросвіт, заброда»

За дві тисячі років до нашої ери один з постулатів стародавньої іранської медицини стверджував: "Три знаряддя є в лікаря: слово, рослина і ніж". Перш ніж вдатися до лікування ножем спробуйте пройти і через наше знаряддя-рослину. Довіртеся Природі, і вона - не підведе!