Якщо вам радять сукні вільного покрою - це означає, що пора худнути!

Існує думка, що бідні люди —худі, бо голодні. Нажаль, бачу іншу картину.

Мої клієнти, які скаржаться, що ледь кінці з кінцями зводять, мають не пристойно надмірну вагу…

Якось натрапила на  цікаву статтю "Проблеми ожиріння у бідних країнах", здавалося б – парадокс, ба, ні! Дійсно, забезпечені люди не мають страху голоду, тому не наїдаються "прозапас" і не вживають "дешеву", їжу, яка сприяє порушенню обміну речовин, неперетравленню, не містить у собі поживних речовин. Ще у статті пишуть про передачу страху голоду на генетичному рівні. Цікава думка, заслуговує на досконале дослідження, якщо врахувати, що Україна переживала голодомори.

Візьміться за розум і почніть харчуватися нормально. Перервіть цей люнцюжок страху голоду і ожиріння. Заморожені котлетки – дешево і швидко, так, але думайте про якість. Картоплі і макарони – так, наша традиційна кухня, ситно, легко набити пузо. Але не розтягуйте шлунки, згадайте про традиційні борщі і каші. Овочі!!!! Проведіть екперимент: зменшіть м’ясо (кури гормональні), збільшіть овочі(крім картоплі) у раціоні. І ви побачите, що ваші витрати не стали більшими.

Для схуднення ми ж пропонуємо фіточаї, фітопрепарати Наталі Земної (Зубицької) НОРМОСТРУМ, ДІАМАНТ, ЛІПОСАН, ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН. Препарати підтягують стінки шлунку, налагоджує жировия обмін, гормональний стан. Їсти не буде хотітися, бо шлунок підтягнувся. Засвоєння мікроелементів покращилося. Гормони будуть у нормі, пухнути не будете. Ліпосан – обійдетеся без ліпосакції))))) А фіточаї для схуднення – то взагалі чудо! 

Замовляйте! Телефонуйте 0986624406

 

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам