Чи можливо вигнати глистів, не травивши себе хімією? Чому облисіння, цукровий діабет, алергії, онко, мастопатії ми починаємо лікувати саме антипаразитарними фітокомпозиціями? Маємо для вас новинку на книжній полиці--"Провокатори недуг. Шпаргалка"

 І про що б, ви думали, ця книжка? А про вплив гельмінтів (глистів) на організм. Про те, як допускаються помилок у діагностиці лікарі, коли не звертають увагу на присутність у людині різних паразитів.Ото вам варикоз невиліковний, ото вам і дитина впісюється (а вони її по бабках возять, викачують! а треба просто глисти вигнати), ото вам і шум в голові і свербіж у вухах, ото вам прищі і вугрі....


І в цій книжці Наталя Петрівна дає практичні поради, як позбутися аскаридів, лямблів, токсокарів та іншої нечисті за допомогою рослинних препаратів. І ще багато цінної інформації! Ціна 65 грн. А ви, як хочте, зекономте на булках і котлетах, а книжку придбайте і лікуйтеся самі та лікуйте дітей своїх та онуків! Книга з кольоровими фото, цікава від першої до останньої сторінки. Уже маємо відгуки від тих, хто придбав и прочитав цю книгу. Не пошкодуєте! Замовляйте 0986624406.

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам