"Вставши з-за столу голодним - ви наїлися; якщо ви встаєте наївшись - ви переїли; якщо встаєте переївшим - ви отруїлися."

26 листопада - Міжнародний день боротьби з ожирінням. Ожиріння провокує такі захворювання, як гіпертонію, рак, остеопороз, діабет, астму... Дієта та фізичні вправи — основні методи боротьби з ожирінням. А що ж робити, коли їсти хочеться нестерпно? Багато моїх клієнтів на прийомах скаржаться, що втриматися не можуть, так хочеться їсти. Щогодини чайок з бутербродами, пиріжечками... Це дійсно хворобливий стан. І потрібно паралельно з дієтами налагодити зв'язок "шлунок-мозок", аби позивів не було. Як правило, ожирінням, як не дивно, страждають люди з розладаит роботи печінки, підшлункової, кишківника, щитовидки. Перше правило--полагодити свої травні органи. 

Наша "Зелена планета"має чим зарадити. У нас є прекрасний фіточай для схуднення. До складу чаю входять ретельно підібрані трави, які підсилюючи дію один одного, спонукають відповідні системи організму до схуднення. Такий ефект наступає завдяки стимуляції обмінних процесів, перешкоджанню новоутворень жирових відкладень. Чай допомагає очистити організм від шлаків і токсинів, знижує апетит, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та ендокринних процесів, має м’яку проносну, потогінну і сечогінну дії, забезпечує організм калієм, який часто виводиться при схудненні. А ще--незамінні ДІАМАНТ, НОРМОСТРУМ, ГАСТРОТОН, ГЕПАХОЛі обов'язково ГЕЛЬМІН.

Замовляйте і  приводьте себе до ладу. Тел. 0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам