МОНОЛОГ НАШОГО ЛІКАРЯ:  --Існує думка,що бідні люди —худі, бо голодні. Нажаль на своїх прийомах бачу іншу картину.

 Мої клієнти, які скаржаться, що ледь кінці з кінцями зводять, мають не пристойно надмірну вагу. Натрапила на статтю "Проблеми ожиріння у бідних країнах", здавалося б--парадокс, ба, ні! Дійсно, забезпечені люди не мають страху голоду, тому не наїдаються "про запас" І не вживають "дешеву", їжу, яка сприяє порушенню гормонів, неперетравленню, не містить у собі поживних речовин. Ще у статті пишуть про передачу страху голоду на генетичному рівні. Цікава думка, заслуговує на досконале дослідження, якщо врахувати, що Україна переживала голодомори... До чого я це все пишу? А до того, що, людоньки добрі, візьміться за розум і почніть харчуватися нормально. Перервіть цей люнцюжок страху голоду і ожиріння. 

Заморожені котлетки--дешево і швидко, так, але думайте про якість. Картоплі і макарони--так, наша традиційна кухня, ситно, легко набити пузо. Але не розтягуйте шлунки, згадайте і про традиційні борщі і каші. Овочі!!!! Проведіть екперимент: зменшіть м*ясо (кури гормональні), збільшіть овочі (крім картоплі) у раціоні. І ви побачите, що витрати такі ж, а користі більше. І здоров*я більше!. Для схуднення ми ж пропонуємо фіточаї, фітопрепарати Наталі Земної (Зубицької): НОРМОСТРУМ, ДІАМАНТ, ЛІПОСАН, ГЕПАТИн , ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН. Препарати підтягують стінки шлунку, налагоджують жировий обмін, гормональний стан... Травні органи лікуємо--їсти не буде хотітися, бо шлунок зменшився, підтягнувся. Гормони будуть у нормі, пухнути не будете. Ліпосан--обійдетеся без ліпосакції))))) А фіточаї для схуднення--то взагалі чудо!

Приходьте, замовляйте! Ставайте кращою версією самих себе! З повагою очільниця Білоцерківської філії "Зелена планета Земної" Пастовенська Аліна.

"Зелена планета Земної", м.Біла Церква, вул. Шевченка 67, тел. 0986624406.

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам