Первоцвіт--золоті ключі до літа. Тонкий, вишуканий аромат поєднується з потужним хімічним складом. Широка цілюща дія первоцвіту дозволяє використовувати її у складі багатьох фітокомпозицій.

Аптечна скороспілка, баранчики, веснівка, весняник лікарський, ключики, лісове зілля, медяник, первенець, первоцвіт лікарський, примула--все це назва однієї квітки. Англійці стверджують, що у первоцвіті ховаються гноми. Обов'язково знайдіть час прогулятися у лісі і назбирати весняних квітів для чаювань. Помічна вона буде від кашлю, для підняття імунітету,безсоннi, фурункулах, виразках, ранах, висипах на шкiрi, анемiї, нервових розладах, при головних болях, серцевих захворюваннях. 

 
Якщо ж у вас немає можливості самостійно назбирати квітів, у лиху годину хвороби згадайте про нашу "Зелену планету", бо ж ми маємо час, бажання, знання, і можливості помогти вам фітокомпозиціями. Звертайтеся, замовляйте, тел. 0986624406. А ще ж можете приїхати у Білу Церкву на індивідуальні прийоми, які проводить очільниця Білоцерківської фітоздравниці Пастовенська Аліна.

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам