Конференція "Зеленої планети" під відкритим небом! Початок червня ознаменувався не лише збором трав, а й обміном досвідом.

3-7 червня у Приморську (Херсонська обл.) на території "резиденції" Наталі Земної проходить конференція лікарів, консультантів з усіх фітоздравниць "Зелена планета Земної". Насичені дні! Треба встигнути і трави зібрати, бо ж літо дощове--мало погожих днів,і виступити з доповіддю. На пам'ять залишаються світлини зі збору волошки, ромашки, пелюсток маку, буркуну... От тепер будуть люди знати, звідки трави беруться для фітокомпозицій.

З цікавою доповіддю виступила очільниця Білоцерківської фітоздравниці "Зелена планета" Пастовенська Аліна. А ще ж привезла з Білої Церкви солодкий сувенір Для Наталі Петрівни--медовий пряник-медаль з її портретом.  І хоча тема конференції "короновірус", Наталя Петрівна акцентує увагу на результативності УСІХ рослин, бо всі рослини цілющі і помічні. З гордістю показувала свій "цілющий" город, А там--різномай! Бріонія, ромашка, дика морква, дикий портулак, лілія, шпориш, лавр...  


   

Коли  питають, чи дійсно помагають рослини, мені хочеться ставити вам в приклад Наталю Петрівну. Подивіться на цю жінку, чи можуть ваші бабусі-матусі, які лікуються таблєтками, похизуватися у 80 років таким здоров'ям, таким завзяттям і жагою до життя?Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам