"На всяку хворість у Природі зілля росте!"--так у народі кажуть... І у нашій "Зеленій планеті" є чим вам зарадити, аби ви самі того хотіли.

 Ми--не просто інтернет-магазин, а стаціонарна фітоздравниця у Білій Церкві. За попереднім записом --індивідуальний прийом лікаря, який проводить очільниця фітоздравниці Пастовенська Аліна.

Тому зважайте на цей факт і, по можливості, хто ближче живе, приїздіть! Суєта, міське життя забило людину у бетон і асфальт, нав'язливо підсунуло синтетичні пігулки втридорога. Наша фітоаптека "Зелена планета " пропонує якісну рослинну продукцію  доступну по цініі. Наша фітопродукція підходить для профілактики, лікування і реабілітації після хвороби і лікарняного лікування. У нас ви можете за 1 хв перевірити свій рівень цукру у крові, не боляче, без черг і біганини по кабінетам. У нас все на місці! Були цікаві телефонні дзвіночки : "А це я до вас прийду і шо, ви мені якийсь пучок трави дасте, шоб заварювати?" У нас не роздають трави пучками, як на базарі. Звичайно, у нас є фіточаї теж, але сертифіковані, а не як на базарі. Повністю весь асортимент--рослинна продукція: мазі з рослин, крема, шампуні, краплі--все з рослин. Лабораторії мають можливість досліджувати рослини, а технології дозволяють це все використовувати на благо людини. Тому рослинна, фітопродукція--це ж не тільки пучки трав. Ми не всесильні, але ж є чим помогти економненько. Тож... Запрошуємо у Білу Церкву на прийом. Тел. для замовлення фітопрепаратів, довідок і для попереднього запису 0986624406 

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам