Якщо після святкових застіль вже не виходить втягнути живота... Якщо після зловживань смаколиками роздуло пузо, що треба ґудзики розстібати на штанцях... Якщо у тілі дискомфорт страшенний від переїдань......

При переїданні перевантажується не лише шлунково-кишковий тракт, але й гепатобіліарна система (печінка, жовчовивідні протоки, жовчний міхур). При надходженні надмірної кількості їжі, травна система не в змозі якісно виконувати свою роботу. Якщо таке переїдання триває більше одного дня, їжа залягає в кишківнику та не перетравлюється. Згадайте про наші фітопрепарати. На наших полицях завжди є фітокомпозиції Наталі Земної, фіточаї, фітопігулки для "гастро-сфери". Якщо надумали оформити замовлення, вас проконсультують, щоб ви були впевнені у виборі і ефективності фітопрепаратів. 

Самостійно ж можете обрати з наших "любимчиків": ЗОЛОТНИК, ГЕПАХОЛ, ДІАМАНТ, УЛЬКАН, ЛАКСОН, СПАЗМОКОЛ, ГАСТРОТОН (АБО ГАСТРОУЛЬКАН ЧИ ГАСТРОЛІК), ТОКСАН. І наполегливо рекомендуємо ГЕЛЬМІН, ГЕПАХОЛ-3. Наголошуємо, що ми-сертифікована фітоздравниця Наталі Земної (Зубицької), за придбання у інших місцях "таких самих, похожих, майже таких, яка разніца-яких" ми відповідальності не несесмо. Консультації та супровід у лікуванні гарантуємо, але виключно нашим клієнтам, якщо придбали товар у іншому місці--отуди і телефонуйте і консультуйтеся ;-) . Ми ж своїх клієнтів любимо і завжди поряд.

З повагою очільниця Білоцерківської фітоздравниці "Зелена планета Земної" Пастовенська Аліна.

Тел. для оформлення замовлень 0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам