Сьогодні—Всесвітній день боротьби з раком. Вже давно треба бити тривогу! За останні 100 років смерть від раку перемістилася з десятого місця на друге, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи.

Рак – захворювання, при якому відбувається безконтрольне зростання атипових (злоякісних) клітин, здатних проростати в сусідні органи і тканини, поширюватися по кровоносних або лімфатичних судинах в інші ділянки організму з утворенням віддалених метастазів, які є однією з основних причин смерті від раку. 

Варто згадати, в кінці кінців, що людина – це частина Природи, і треба жити за законами Природи. Звичайно, всі хворіють, немає вічного двигуна. Але ж не в таких масштабах! Перше і головне, що я завжди кажу – пильнуйте, що ви в рота пхаєте! Краще не з’їжте, побудьте голодним, чим ковтати казна що.  Можна зменшити ризик ракових захворювань на 30-50%  , якщо звести до мінімуму фактори ризику та здійснювати профілактичні заходи: прибрати канцерогени і випромінювання, відмовитися від куріння і зловживання алкоголем, нормалізувати вагу, раціонально харчуватися, вести активний спосіб життя. Не шкодьте собі! От як пояснити?.. Скручене, жовте, кашляє, але з цигаркою в роті! Пузате, ноги пухлі, але в торбі майонез, окорочка!.. Приберіть з раціону цукор! Цукор – це харчі для грибків і онкології. Витравіть глисти – обов’язкова умова для всіх.

Багато рослин саме у нашій місцині помічні при онкології, але важливо – дотримання дозування. Певні цілющі трави токсичні і можна наробити горя.Для прикладу, чистотіл часто використовується, та не варто зловживати, бо токсини від чистотілу ще більше гроблять печінку.
Фармакопея пропонує такі трави: гірчак, вовчуг, нагідки, ялівець, омела, аконіт, чистотіл, розмарин… Кожна квітка – індивідуальна. Так,  чебрець надає згубну дію на карциному легенів і простати, а також на клітини раку грудей. Важливу роль у цьому відіграє карвакрол – з’єднання, яке міститься в тим’яні.  Урсолова кислота у шавлії викликає загибель ракових клітин і знижує ріст клітин меланоми, карциноми кишечника і гепатоцелюлярної карциноми. Наша улюблена петрушка має міристицин, який здатний пригнічувати рак, викликаний бензапіреном – отруйною речовиною, що утворюється в тютюновому димі, смаженому м’ясі і копчених продуктах, дослідження на тваринах показали, що міристицин може стримувати утворення пухлини в легенях на 65% і пухлини в животі на 31%. У базиліку містяться евгенол, розмаринова і карнозинова кислоти і апігенін, які підвищують активність антиоксидантів, пригнічують утворення нових пухлин і стимулює смерть хворих клітин.

Наша «Зелена планета Земної» пропонує вам вже готові фітопрепарати при онко хворобах, для блокади і розсмоктування пухлин і ущільнень. При замовленні фітопрепаратів я допоможу індивідуально підібрати. Єдине прохання – телефонуйте виключно у разі замовлення! Просто так поговорити, що у кого болить і хто чим хворіє не телефонуйте! Не крадіть мій час і час моїх клієнтів. У нас немає єдиного протоколу лікування, призначення робимо особисто для кожного, вислухавши, зваживши, проаналізувавши.

Усім читачам хочу наголосити, онкологія не з’являється за два-три дні! Онкологія – це наслідок запущених хвороб і способу життя. Корчувати хворобу на ранніх стадіях легше, дешевше і надійніше. Ставтеся бережно і відповідально до свого тіла і воно вам не болітиме!

З повагою очільниця Білоцерківської фіто здравниці «Зелена планета Земної» Пастовенська Аліна.

Тел. для оформлення замовлень 0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам