Немає жодних ключів до здоров'я, бо ці двері ніколи не замикаються!

У вас є можливість завжди 

-звернутися до мене

-почути мене

-скористатися моїми порадами

-...і рухатися маленькими кроками, щоб завтра бути попереду тих, хто не робив ніяких кроків....

Замовляючи саме у нас ви можете бути впевненими, що товар вам відправиться і ви все отримаєте. Будьте спокійні!  Ми не лише інтернет-магазин, ми--стаціонарна фітоздравниця! 

Усім своїм замовникам фітопрепаратів надаємо персональні консультації і супровід у лікуванні. Але--виключно моїм замовникам. Якщо ви замовляєте у іншому місці, прошу туди і звертатися. Відправочки по передплаті--зверніть увагу! Якщо хтось хоче індивідуально поспілкуватися, ласкаво прошу на індивідуальні прийоми.


 Наша фітоаптека "Зелена планета" пропонує фітопрепарати за рецептурою Наталі Земної (Зубицької), фітомазі ручної роботи, фіточаї, фітосиропи, фітоцукерки, фітошампуні, фітокрема... Наразі маємо багато друкованої продукції, зокрема новий кольоровий гарний календар "Борщ". У нас є все, аби зацікавити вас у свідомому лікуванні. І у нас є бажання працювати з вами! Звертайтеся  за тел. 0986624406.

З повагою і впевненістю, що вам все допоможе, очільниця Білоцерківської фітоздравниці "Зелена планета Земної" Пастовенська Аліна.

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам