"Ой, невроз, неврооооз! Не неврозь менееее!")))))  Ні, ну якщо я вам скажу "не треба нервувати", мало кому це допоможе і мало хто послухається мене.

 Ситуація зараз напружена і тому люди теж напружені. І ось такий напружений емоційний стан викликає загострення хвороб, які тихенько сиділи десь там в органах. Найпоширеніші скарги: відсутність сну, виразки шлунку, головний біль, нудота, апатія (або навпаки-істерія), шкірні висипки, біль у спині і суглобах, випадіння волосся, надмірний апетит або його відсутність... Список може бути безкінечним. А вирішення одне--наші заспокійливі фітопрепарати, які мають значні переваги над аптечними хімічними або псевдорослинними. Наші фітопрепарати не мають побічниї дій. Їх можна вживати діткам і водіям також, бо вони не пригнічують нервову систему і ви не будете сонними курками. Наші фітопрепарати--дійсно фіто! Виключно рослинна сировина! Індивідуально кожному підберемо потрібний, у нас немає загального протоколу для всіх. 

Важливо у будь який час, а особливо зараз не розвалюватися на шматки, а бути врівноваженим і не робити дурниць.  ;-

Самостійно ж можете прочитати про СТИМОВІТ, НЕВРОЗАН, НОРМОСТРУМ. ЛАДНИК, ВАЛЕБРО. Ще маємо заспокійлтві фіточаї. Звертайтеся і оформлюйте замовлення. відправочка майже щодня!

З повагою до всіх своїх дорогих клієнтів очільниця Білоцерківської фітоздравниці "Зелена планета Земної" Пастовенська Аліна

замовлення за тел. 0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам