“Зелена планета Земної” на допомозі чотирилапим пацієнтам.

Неподільний світ людей та тварин!

Білоцерківська здравниця “Зелена планета Земної” вже не одноразово допомагала чотирилапим пацієнтам. Звертаються до нас власники розкішних собак:” Ви знаєте, скільки моя собака коштує? Як півквартири! Я не буду ризикувати і травити її хімією!” Звертаються і такі, яким не по кишені препарати у ветеринарних аптеках. То ж ефективно травлять глистів у котиків та собачок нашими ГЕЛЬМІНАМИ та ГЕПАХОЛАМИ-3. А паралельно і самі п`ють і теж позбуваються глистів. Лікуватися разом веселіше!

Для когось тваринка- це, як анімалотерапія, для когось-яйця і молоко. А для декого- шанс позбутися самотності... І горе у людей, коли хворіє домашній улюбленець. Ми свідки того, у якому розпачі люди приходять лікувати своїх пухнастиків. У дикій природі тварини самі інстинктивно знаходять потрібну траву для лікування. А от у міських квартирах це не можливо: і потрібної трави не густо, і та, що є, не принесе користі, бо ж міська загазованість!
Є у нас одна особлива клієнтка, яка знаходиться на обліку у психіатричній лікарні. Вона і сама лікується фітокомпозиціями Наталі Петрівни, і собачок своїх лікує. Особлива вона тим, що підбирає на вулиці безпритульних тварин, лікує їх і віддає у добрі руки. Так, одну собачку САНОТИТОМ і ІМУНАТОМ вилікували від гнійного запалення у вушках, ще одній АЛОПІНОМ наростили шерсть, а то ж з лисими плямами бігала., від неї люди сторонилися, а “кучеряву” відразу взяли у двір. Бродячі собачки часто гризуться між собою за шматок хліба, то ж ранки у них--звичне діло. Наші мазі ЦІЛЮЩА та УНІВЕРСАЛЬНА прекрасно гоять ранки, одне лишень-- треба пильнувати, аби не злизували. мазь..
Ще один випадок: післяпологове випадіння матки у суки пікінеса. АДНЕКСАН ПТОЗАН ВІТАЛОНГ допомогли уникнути операції.
А ось іще цікавий випадок. У однієї нашої постійної відвідувачки з села Пищики “кури на ноги попадали”. Тиждень, як купила на базарі! І різати жаль, бо ж клюють всеодно щось, не безнадійні ... У телефонному режимі визначили, що схоже на парез. А Паска на дворі! Усі ветеринарні аптеки зачинені і не скоро відчиняться. То ж викрутилися нашими препаратами, які були саме на той час у хаті під рукою: ОСТЕОНОРМ, СПОНДІЛАН, ІМУНАТ, ще й РЕСПІРАН прострочений нарили і капали, ну вже гірше не буде)))) По три краплі через кожні дві години! Через кілька днів телефонує нам господиня “Аліна, мої кури на ноги піднялися і втікають від мене, я вже заплуталася, якій з них вливала у дзьоб, якій не вливала!” То ж лікування продовжили тим, що у загальну поїлку накапували залишки препаратів.
А якось завітали до нас із чихуахуа Нікі. Собачатко на долоню поміщалося! Господарів турбував кашель собачки. І знову ж таки викрутилися тими нашими фітопрепаратами, які позалишалися у господарів у аптечці: ГРИПОЛІК, ІМУНАТ, ГЕЛЬМІН. І все! Ця собачка-дюймовочка перестала кашляти за три тижні!
Тож, шановні наші любителі тварин! Використовуйте фітокомпозиції як для лікування, так і для профілактики захворювань. Не можуть наші звірята сказати, що саме у них болить, треба самим пильнувати!
У своїй здравниці ми прислухаємося до авторитетної думки ветеринара Олега Лободенка, який визнаний “Кращим молодим ветеринарним лікарем України 2015.” Олег Валерійович  має неабиякий досвід та сучасні знання: “Як ветеринар я бачу тенденцію в Європі по лікуванню паразитарних захворювань саме фітопрепаратами, звісно під контролем лабораторних аналізів на яйця глистів. А у наших селах кажуть : захворіла тварина, пусти на траву. І не дарма ж... Щодо єфективності, фітотерапія не поступається іншим лікам, адже все починалось саме з рослин. Фітопрепарати є дієвими та не токсичними!  Я впевнений, що ініціативу Білоцерківської здравниці “Зелена планета Земної” підхоплять і інші лікарі та ветеринари!”                

Аліна Пастовенська
здравниця №5 “Зелена планета Земної”
м.Біла Церква
вул.Шевченка 146
(0456) 333480
0986624406

Теги:

Те ж в категорії

Схожі новини по тегам