Ревматин

  • 75,00 грн


Засіб із цілющих рослин Ревматин полегшує стан хворих, які страждають на ревматизм. Внаслідок ревматизму пацієнти потерпають від болю у великих і середніх суглобах, спостерігаються збільшення розмірів суглобів, набряки і порушення рухомості. Для рев­матизму характерні симетричність і «переліт» уражень. Ураження шкіри бувають у вигляді кільцеподібної еритеми і ревматичних вузликів. Під час обстеження визначається серцева патологія у вигляді ревмокардиту з формуванням різних вад серця. Окрім згаданого, спостерігається легенева, гастродуоденальна, печінкова патологія різного ступеня. Застосування Ревматину зменшує больові відчуття, призупиняє розвиток вад серця, збільшує період стійкої ремісії, що поліпшує здоров’я і життя людини.

Склад: плоди лимонника, трава півонії незвичайної, коріння.переступня , листя сумаху дубильного, листя кропиви.

Показання до застосування:

1. Ревматичні захворювання будь-якої локалізації у хронічній і гострій формах.

2. Ревматоїдний артрит, подагра.

3. Системне і дисимілююче захворювання на червоний вовчак.

4. Склеродермія, остеохондрози і артрози, бурсит.

Загальну терапію ревматизму необхідно поєднувати з місцевим застосуванням — розтиранням знеболюючими протизапальними мазями, компресами та Санатом.

Спосіб застосування та дози:

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання та побічна дія не виявлені.


Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший