Уросепт

  • 95,00 грн


Засіб із цілющих рослин Уросепт має специфічну дію (санація статевих органів) під час захворювань, спричинених хламідіями та іншими інфекційними збудниками, включно й тими, що передаються статевим шляхом. Уросепт діє протизапально, розсмоктувально, противірусно та антимікробно.

У жінок такі захворювання клінічно виявляються виділеннями та свербінням зовнішніх статевих органів, тягучим болем у нижній третині живота, різями під час сечовиділення.

У чоловіків унаслідок переохолодження, травми органів малого тазу, інфікування згаданими вище збудниками виникає гостре запалення сечовивідного каналу. Воно супроводжується нетриманням сечі, частими позивами та болями під час сечовиділення, понижен­ням потенції.

Лабораторно досліджуються виділення з піхви та уретри для уточнення діагнозу. Уросепт, окрім антихламідійної дії, має протизапальні та імуномодулюючі властивості.

Склад: плоди ялівцю, трава вербени, трава звіробою, квіти лаванди, омела біла.

Показання до застосування:

1. Хламідіоз та інші інфекційні, вірусні захворювання.

2. Уретрити різного походження, крім венеричних захворювань.

3. Запальні процеси зовнішніх статевих органів різного походження.

4. Сечокам’яна хвороба (після коліки).

5. Аденоми статевої залози — разом із Простаденом.

6. Хронічні запальні захворювання сечостатевої системи: пієлонефрит,простатит, аднексит, пієлоцистит.

Уросепт можна поєднувати з іншими протизапальними, антисептичними та протихламідійними засобами (хіміотерапія та антибіотики). Лікування статевих пар повинне бути одночасним. Повне одужання має підтвердити лабораторний контроль.

Спосіб застосування та дози:

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15­30 хв до вживання їжі та четвертий раз перед сном. В гострий період приймати по 5 крапель через кожні 1-2 години про­тягом 5-7 днів із переходом на звичайну дозу засобу для закріплення результату і нормалізації клініко­лабораторних показників.

Протипоказання та побічна дія не виявлені.

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший