Подагрин

  • 75,00 грн


Засіб із цілющих рослин Подагрин застосовується при подагрі. Гострий напад цього захворювання характеризується різким болем, гіперемією, набряком суглобів, підвищенням температури тіла, загальною слабкістю тощо. У хронічному стані подагрич­ного артриту ці симптоми згладжені. Але внаслідок прогресування хвороби утворюються стійкі деформації суглобів та подагричні вузли у м’яких тканинах (тофи). Найчастіше локалізуються подагричні вузли в суглобах гомілки і ступні (суглоб великого пальця). Клініка подагри розвивається внаслідок порушення сечокислого обміну та відкладення солей сечової кислоти (уратів) у тканинах суглобів і розвитку запального процесу. Подагрин налагоджує сольовий обмін, має протизапальну і знеболювальну дії, виводить урати і відновлює функцію уражених суглобів.

Склад: трава споришу, листя суниці, плодишипшини, листя смородини, бруньки берези.

Показання до застосування:

1. Запальні процеси сечостатевої системи.

2. При подагрі та інших захворюваннях, пов’язаних із надлишком сечової кислоти в організмі.

3. Налагодження сольового обміну в організмі.

4. Сечокам”яна хвороба,сечокислий діатез.

5. Ацетонемічний синдром, 

Спосіб застосування та дози:

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15­30 хв перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання — по 5 крапель кожні 1­2 години.

На початку прийому Подагрина можливе загострення на короткий час. У такому випадку додається Артритан, або Ревматин і застосовуються частіше, дрібними дозами по 3 краплі через 1­2 години. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.

Протипоказання та побічна дія не виявлені.


Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший